HAKKIMIZDA

KUZEYİN GÜZELLİKLERİNE AÇILAN BİR KAPIDAN GEÇEREK, PENCERESİNDEN YEŞİL VE MAVİNİN AŞK DOLU BULUŞMASINI İZLEYEBİLECEĞİNİZ BİR KONAKLAMA SEÇENEĞİDİR NORTH DOOR HOTEL.


Türkiye’nin en kuzeyinde, bambaşka bir iklimi hissedeceğiniz tesis, size büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor. 8 dönümlük araziye konumlanmış olan otelimiz, 4 bloktan oluşuyor ve 3 bloktan muhteşem bir deniz manzarası görülebilirken, 1 blok da yeşilin her tonunu görebileceğiniz manzarası ile sizi karşılıyor. 63 adet odaya sahip olan otelimizde Deluxe Triple ve Junior Suit odalar ile birlikte geniş bir çeşitlilik mevcut. Üstelik odaların 50’den fazlasının balkonlu olması, kuzeyin muhteşem havasını daha fazla solumanızı sağlıyor. Ayrıca sosyal hassasiyetlere sahip olan tesisimizde 1 adet de engelli odası mevcut. 
Tüm ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz North Door Hotel’de, ses ve ısı yalıtımı konusu üzerinde hassasiyetle durarak, yalıtımlara ek olarak Mitsubishi VRF Havalandırma ve İklimlendirme sistemi tesis etmiş bulunuyoruz. Size muhteşem manzarası ile 5 yıldız konforunu yaşatacak olan otelimiz, pencerenizden deniz havasını yatağınıza taşırken, özel ısıtmalı havuzu ile sürekli 27 derece olan havuzumuz yaz mevsimini uzatmanın keyfini de sunmaktadır. 27 derece sıcaklığa sahip olan havuzu ile Amasra’da bir ilki teşkil eden North Door Hotel, lüks bir konaklama için ideal seçeneğinizdir. Sadece yetişkinleri değil, çocukları da düşündüğümüz tesiste, çocuk havuzu ve oyun alanı gibi imkânlar da sunulmaktadır. 


Otelimizin odalarında mevcut olan özelliklere değinecek olursak, yine büyük bir hassasiyetin söz konusu olduğunu belirtmeliyiz. Konaklamanız süresinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları düşünüp, bu doğrultuda tüm Buklet ürünleri, Minibar, ikram tepsisi, su ısıtıcısı, güvenlik kasası ve saç kurutma makinesi gibi hizmetleri odalarımızda sunmaktayız. Bunlara ek olarak LED TV ve ücretsiz kablosuz internet, North Door Hotel’in tüm odalarında sunulan özel hizmetlerdir. Konaklamanız boyunca, sofralarınızda aradığınız lezzetlere özel aşçılarımızın uzmanlığı ile tadabilirsiniz. Mevcut olan Ala Carte Restoranımız damak tadınıza hitap edecek özel lezzetleri sunmaktadır. Lobide ve havuz başında bulunan iki adet bar ise dinlenirken serin bir şeyler yudumlayabileceğiniz ve atıştırabileceğiniz noktalardır. Tatil ya da iş sebebi ile yapılan konaklamalarınıza ek olarak çeşitli organizasyonlarınız için de North Door Hotel kalitesini tercih edebilirsiniz. Çeşitli davet, organizasyon ve toplantılarınız için kullanabileceğiniz, 400 metrekarelik çok amaçlı salonumuz North Door Hotel’in özel hizmetlerinden bir diğeridir. Misafirlerinizi yüksek memnuniyet oranı ile ağırlayabileceğiniz salonumuz, kusursuz etkinlikler için özel olarak düzenlenmiştir. 


Bölgenin en özel konaklama seçeneği olan tesisimizde, Amasra’nın en büyük problemlerinden biri olan otopark sorununu ise hissetmezsiniz bile. Çünkü otelimiz tam doluluk ile hizmet verdiği zamanlarda bile sıkıntı yaşatmayacak büyüklükte bir otoparka sahiptir. Hiçbir yer kendi evinizin rahatlığını vermeyecektir ama neredeyse kendi evinizin konforunu hissedeceğiniz bir konaklama için Amasra’da North Door Hotel’den daha iyi bir seçeneğiniz yok. Bölgenin en güzel konumu ve manzarasına hâkim olan tesisimiz, size kuzeyin eşsiz ufuklarını sunuyor. Güler yüzlü ve memnuniyetinizi hedefleyen personelimiz ise tüm sorunlarınızda en hızlı şekilde size yardımcı oluyor. Türkiye’nin en kuzeyinde her mevsim büyüleyen bir manzara ile buluşacağınız, bambaşka bir iklimi soluyup, kusursuz hizmet alacağınız bir konaklama deneyimi için geç kalmadan yerinizi ayırtın!